Projektas STARLIGHT sužibėjo „ToolFest2023“ renginyje

Pristatytas projektas STARLIGHT („Stiprinti ES strateginę autonomiją dirbtinio intelekto (DI) srityje teisėsaugos agentūroms“) ToolFest renginyje sulaukė daug dėmesio iš renginio dalyvių. Vadovaujant projekto vadovui Evaldui Bružei, STARLIGHT yra technologinės evoliucijos priekyje, keičiantis saugumo tyrimų peizažą. Jo pagrindinis tikslas? Aprūpinti Europos teisėsaugos agentūras pažangiausiomis dirbtinio intelekto priemonėmis.

STARLIGHT AI įrankių potencialas šiuo metu yra pristatomas demonstracinėje zonoje SQUARE Briuselio konferencijų centre, 2 aukšte, Studio 204. Nors renginys jau įsibėgėjo, STARLIGHT žada ir toliau stebinti ToolFest dalyvius savo novatoriškomis naujovėmis šiandien ir rytoj.

Šių metų „ToolFest“ skirtas atkreipti dėmesį į įvairius inovatyvius saugumo tyrimų projektus, tarp kurių yra ir STARLIGHT. Renginys demonstruoja įsipareigojimą puoselėti ne tik saugias, bet ir technologiškai pažangias bendruomenes bei teisėsaugą. Įvairūs įrankiai ir technologijos, eksponuojamos ToolFest, yra apčiuopiamas dalyvaujančių projektų pasiekimų ir iniciatyvų liudijimas.

Išsiskiriantis nuo įprastos technologijų demonstracijos, ToolFest renginys yra įtraukianti patyrimas žvelgiant į saugumo tyrimų ateitį. Pažindinimasis su STARLIGHT projekto pristatomomis technologijomis – tai ne tik įvykių stebėjimas; tai aktyvus dalyvavimas formuojant kelią į ateitį.

Išdidžiai prisidėję prie šios technologijų revoliucijos, nekantriai laukiame pamatyti, kokį poveikį STARLIGHT turės saugumui. Mūsų visų laukia daugiau įdomių naujienų!