Projektas EAGLE pristatytas REWIRE projekto plenariniame posėdyje

2023 m. birželio 14-15 d. REWIRE projekto partneriai Barselonoje susirinko į plenarinį posėdį. Pagrindinis šio projekto tikslas – pateikti apčiuopiamas rekomendacijas ir sprendimus, kurie padėtų išspręsti esamas įgūdžių spragas tarp pramonės poreikių ir sektorių mokymo pasiūlos. Taip siekiama skatinti augimą, inovacijas ir konkurencingumą kibernetinio saugumo srityje.

Vykstant REWIRE projektui trečiaisiais įgyvendinimo metais, buvo aptarta daug svarbių temų, ypatingą dėmesį skiriant jo rezultatų tvarumui užtikrinti. Pažymėtina, kad tarp REWIRE veiklos rezultatų yra pritaikyti mokymo kursai, skirti konkretiems profiliams, nustatytiems ENISA įsteigtoje Europos kibernetinio saugumo įgūdžių sistemoje (ECSF).

Sesijos skirtos tvarumui metu projektas EAGLE buvo pristatytas kaip pavyzdinė iniciatyva, kuriai naudinga REWIRE projektas. Priėmęs dalį REWIRE sukurtos mokymo medžiagos, projektas EAGLE gali sustiprinti savo žinias atitinkamose srityse. Toks bendradarbiavimas yra žinių perdavimo ir efektyvaus vieno projekto pasiektų rezultatų panaudojimo siekiant kito tikslo įgyvendinimo pavyzdys.