Prasidėjo antras SecurIT finansuojamų projektų etapas!

2023 m. liepos 5 d. Vilniuje įvyko SecurIT Atviro kvietimo#2 atrinktų projektų pirminis susitikimas, kuris oficialiai pradėjo 12 mėnesių programą. Šis renginys buvo puiki proga visiems MVĮ projektų partneriams prisistatyti, susitikti su konsorciumo nariais ir kitais projektais bei pristatyti savo novatoriškus skaitmeninius sprendimus, prisidėsiančius prie saugesnių ir atsparesnių išmaniųjų miestų ir teritorijų.

SecurIT konsorciumo nariai pirmosios renginio dalies metu pristatė pagrindines paramos programos kryptis, gaires ir sąlygas. Atviro kvietimo #1 dalyviai „FusionSec“ pristatė savo projektą, pasidalino patirtimi bei suteikė įžvalgių patarimų naujai atrinktiems projektams. Po pietų Lietuvos policijos atstovai, kurie bendradarbiavo su „FusionSec“, skaitė įkvepiantį pranešimą „Bendrakūrystės galia iš galutinio vartotojo perspektyvos“.

Renginio pabaigoje vyko individualūs projektų ir juos prižiūrinčių vadovų susitikimai. Vadovai reguliariai susitikinės su projektų atstovais ir stebės jų pažangą iki pat numatytos projektų pabaigos 2024 m. birželio 30 d.

SecurIT Atviro kvietimo #2 skaičiai:

  • 21 projektas
  • 47 paramos gavėjos (MVĮ)
  • 17 šalių
  • 7 prototipų kūrimo projektai
  • 14 demonstracinių projektų

Daugiau informacijos: https://securit-project.eu/2nd-batch-of-securit-funded-projects/