Projektas GRACE pristatytas ToolFest2023 renginyje Briuselyje

Dinamiškame Briuselio centre šių metų „ToolFest“ renginyje buvo pristatytas GRACE projektas. GRACE užima svarbią vietą, sužavėtai publikai demonstruodama savo pažangias galimybes.

GRACE – teisėsaugos įgalinimas kovojant prieš vaikų išnaudojimą

GRACE projektas, trumpinys „Global Response Against Child Exploitation“, yra svarbus indėlis ToolFest renginyje. Įsipareigojusi aprūpinti Europos teisėsaugos agentūras pažangiomis analitinėmis ir tyrimo priemonėmis, GRACE kovoja su nerimą keliančiu vaikų seksualinio išnaudojimo internete plitimu.

GRACE projektas įkūnija mūsų įsipareigojimą kurti saugesnes bendruomenes ir tiesiogiai spręsti svarbiausius saugumo iššūkius. „ToolFest“ demonstruojami įrankiai ir technologijos demonstruoja reikšmingus „GRACE“ žingsnius kovojant su vaikų išnaudojimu internete.

SQUARE Briuselio konferencijų centre, esančiame 2 aukšte, Studio 204, GRACE komanda aktyviai įtraukia lankytojus, demonstruodama nuostabias galimybes, kurios prisideda prie saugesnės skaitmeninės aplinkos vaikams.

Šių metų „ToolFest“ yra daugiau nei inovacijų demonstravimas; tai visų dalyvaujančių komandų atkaklumo ir atsidavimo liudijimas. Tyrinėdami pažangias technologijas, kurias demonstruoja GRACE, mes ne tik esame dabarties liudininkai, bet ir aktyviai formuojame saugumo tyrimų ateitį.

Didžiuojamės savo dalyvavimu šioje novatoriškoje iniciatyvoje ir nekantriai laukiame kas mūsų laukia toliau AI ir saugumo srityje.