STARLIGHT projekto naujienlaiškis: 2022 lapkritis

Kviečiame susipažinti su pirmuoju STARLIGHT projekto naujienlaiškiu. Paspaudę žemiau pateiktą nuorodą, rasite informaciją apie projekto tikslus, pagrindinius etapus bei tarpinius rezultatus. Taip pat pateikiame renginių ir publikacijų naujienas, trumpai pristatome projekto konsorciumo partnerius.

STARLIGHT – tai vienas iš didžiausių H2020 programos finansuojamų projektų saugumo temoje. Projekto įgyvendinimo metu 52 partneriai iš 18 Europos šalių ir 15 teisėsaugos institucijų siekia tikslo maksimaliai padidinti dirbtinio intelekto (DI) naudojimą saugumo srityje.

Šiuo naujienlaiškiu siekiame skleisti žinią apie STARLIGHT, toliau plėtojant mokslininkų ir saugumo specialistų bendradarbiavimą. Ši sąveika – projekto varomoji jėga, padedanti pasiekti greitą ir efektyvų rezultatų įsisavinimą ir pritaikymą.

Be to, projekte ypatingas dėmesys skiriamas teisinėms ir etinėms nuostatoms, sistemoms ir pagrindinių teisių apsaugai pritaikant bei diegiant dirbtinio intelekto technologijas saugumo srityje.

STARLIGHT 2022 lapkričio mėn. naujienlaiškis anglų kalba >>>

Plačiau apie STARLIGHT projekto svetainėje.

Susisiekite: starlight@cea.fr

Sekite:
Linkedin: starlight_h2020
Twitter: @starlight_h2020

© 2021 STARLIGHT Project

This project has received funding from the European Union’s Horizon 2020 Research and Innovation Programme under Grant Agreement No. 101021797