Kviečiame MVĮ į kibernetinio saugumo konferenciją!

Mieli Partneriai, 

Lietuvos kibernetinių nusikaltimų kompetencijų ir tyrimų centras kviečia jus į konferenciją „KIBERNETINIO SAUGUMO UŽTIKRINIMO GALIMYBĖS MVĮ„, kuri vyks gegužės 8 d. (trečiadienį) 13 val. adresu Didlaukio g. 55, Vilnius.

Šis renginys yra ypatingai svarbus mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios kasdien susiduria su didėjančiomis kibernetinėmis grėsmėmis, bet neturi pakankamai išteklių,  ir žinių, kaip tinkamai apsisaugotų. 

Didėjančias grėsmes lemia keletas tendencijų: 

  • Įmonėse neišvengiamai daugėja naudojamų įrenginių ir technologijų, tad apsaugos perimetras platėja ir tampa vis mažiau apibrėžtas.  Skirtingiems uždaviniams plačiai naudojami debesijos sprendimai, darbuotojų atsinešami įrenginiai, nuotolinis darbas įneša papildomų saugumo iššūkių.  
  • Kibernetiniams nusikaltimams reikia vis mažiau kvalifikacijos. Medžiaga ir įrankiai kibernetiniams nusikaltimams tampa vis lengviau prieinama ir pigesnė. Atakos, kurias prieš kelis metus galėjo surengti tik gerai pasiruošę organizuoti nusikaltėliai, dabar galimos tiesiog įsigijus atakos paslaugą už keliasdešimt eurų. 
  • Nusikaltimų metodai tampa vis labiau hibridiniai ir taikomi masiškai. Nusikaltimų pasauliui įgyjant patirties tobulinami nauji metodai jungiantys informacines, socialines ir technologines atakas. Vis daugiau mažų ir vidutinių įmonių tampa nusikaltimų objektu.  
  • Galiausiai Rusijos karas prieš Ukrainą ženkliai sustiprino regionines grėsmes. Regiono įmonės gerokai dažniau gali tapti tikslinės ar masinės atakos prieš šalį ar regioną aukomis. 

Neabejotinai, valstybė stiprina savo gebėjimus apsisaugoti nuo didžiųjų grėsmių ir apsaugoti kritinę infrastruktūrą. Tačiau valstybė negalės apsaugoti kiekvienos atskiros įmonės. 

Tad būtinybė pasirūpinti saugia veikla visada išliks pačios įmonės atsakomybe. Mažos ir vidutinės įmonės visada susidurs su talentų, žinių ir finansinių resursų trūkumu. Kita vertus, ES ir šalys narės investuoja ženklius resursus, kad reikalingos žinios ir technologijos būtų lengviau pasiekiamos įmonėms. 

Šioje konferencijoje pristatysime ES finansuojamus projektus, kurie suteikia nemokamas galimybes mažoms ir vidutinėms įmonėms pasitobulinti praktikas, įgyti žinias, bei gauti technologijas, kurios pritaikytos jūsų įmonės apsaugai. Pristatysime ir galimybes gauti finansavimą jūsų įmonių saugos užtikrinimui. 

Turinys: 

  • Kaip atpažinti ir apsisaugoti nuo naujausių kibernetinių grėsmių. 
  • Ekspertų patarimai ir atvejo analizės, padėsiantys suprasti realias grėsmes. 
  • Sužinosite apie galimybes nemokamai naudoti kibernetinei saugai skirtą programinę įrangą ir mokymus.
  • Sužinosite apie finansavimo priemones, jų naudas ir sąlygas, bei kaip jose dalyvauti. Taip pat bus pristatyti du ES finansuojami projektai, kurie suteikia iki 20 tūkst. EUR paramą kibernetinės saugos mažose ir vidutinėse įmonėse užtikrinimui. 

Vietų skaičius ribotas, todėl prašome registruotis iki gegužės 1 d. Registracija vyksta el. paštu jaroslav@l3ce.eu arba užpildžius šią el. formą.

Laukiame jūsų dalyvavimo ir esame pasiruošę kartu kurti saugesnę verslo aplinką!