LT EN
Kazimiero Simonavičiaus Universitetas (KSU)

Kazimiero Simonavičiaus Universitetas (KSU)

Kazimiero Simonavičiaus Universitetas (KSU) –  tai 2003 m. įkurtas  nevalstybinis (privatus) Universitetas, turintis padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje.

KSU sukurtos naujos, aktualios studijų programos, plėtojami nacionaliniai ir tarptautiniai partnerystės ryšiai, universitete diegiamos informacinės technologijos, plėtojama mokslinių tyrimų bazė.

KSU mokosi daugiau nei 600 studentų, kurių didžioji dalis studijuoja Vilniuje, kita dalis Klaipėdos fakultete. Universitete dėsto virš 100 dėstytojų, nuolat atvyksta profesoriai, docentai iš užsienio universitetų. KSU šiuo metu siūlo 18 studijų programų – 12 bakalauro, 5 magistro ir 1 vientisųjų studijų programą. Studentai gali rinktis iš plataus spektro studijų sričių, tarp kurių tokios studijų programos kaip – Mados industrija, Politikos komunikacija ir žurnalistika, Interneto inžinerija, Aviacijos vadyba,  Tarptautinė verslo teisė, Organizacinės inovacijos ir vadyba bei kitos.

KSU aktyviai plečia socialinius ir tarptautinius ryšius. Šiuo metu bendradarbiaujama su daugiau nei 50 įvairių verslo įmonių, valstybinių institucijų, asociacijų, viešųjų įstaigų. Vykdomi studentų ir dėstytojų mainai su daugiau nei 70 užsienio aukštųjų mokyklų iš Vokietijos, Suomijos, Turkijos, Šveicarijos, Didžiosios Britanijos, Taivano, Ispanijos ir kt. šalių. Iš viso bendradarbiaujama su universitetais iš 22 užsienio valstybių.

Žurnalo „Veidas“ 2013 m. atlikto tyrimo duomenimis KSU absolventai – darbdavių geidžiamiausi. KSU „Karjeros kelio“ sistemos vykdyto tyrimo duomenimis baigus studijas KSU įsidarbina 99 proc. Universiteto  absolventų, 67 proc. studentų pradeda karjerą dar studijuodami ir net 25 proc. KSU absolventų turi nuosavą verslą. KSU baigę absolventai sėkmingai dirba advokatų kontorose, finansų institucijose, teismuose, savivaldybėse, valstybinėse institucijose, informacinių technologijų įmonėse, verslo bendrovėse Lietuvoje ir užsienyje.

Nuo 2012 m. KSU mokslo tiriamosios ir eksperimentinės plėtros prioritetas –„Darniosios inovacijos plėtojant kūrybinę visuomenę ir integruotą ekonomiką“.

Mokslo programų prioritetai yra:

·       Teisės veiksmingumas globaliųjų iššūkių aplinkoje

·       Globalioji kūrybos ekonomikos plėtra

·       Mokslioji visuomenė ir pažangi, tvari bei integracinė ekonomika

·       Darniųjų inovacijų plėtra globaliajam konkurencingumui

·       Socialiniai agentai ir jų sistemos: modeliavimas ir imitavimas

Kibernetinių nusikaltimų tyrimui ir kibernetinei analizei gali būti pritaikomi mokslo pasiekimai pagal tyrimus, kurie atliekami KSU pagal šiuos mokslo programų prioritetus – „Teisės veiksmingumas globaliųjų iššūkių aplinkoje“ ir „Socialiniai agentai ir jų sistemos: modeliavimas ir imitavimas“.

Daugiau http://www.ksu.lt/