LT EN

Pasirašytas tarpusavio supratimo memorandumas su VU, MRU ir VDU

Lietuvos kibernetinių nusikaltimų kompetencijų ir tyrimų centras pasirašė tarpusavio supratimo memorandumą su Vilniaus universitetu, Mykolo Romerio universitetu ir Vytauto Didžiojo universitetu.

Vilniaus universiteto rektorius prof. dr. Artūras Žukauskas, Mykolo Romerio universiteto rektorius doc. dr. Algirdas Monkevičius, Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. dr. Juozas Augutis ir Lietuvos kibernetinių nusikaltimų kompetencijų ir tyrimų centro direktorė Egidija Veršinskienė išreiškė ketinimą tikslingai bendradarbiauti kuriant nacionalinę kompetenciją informacijos integruotos analizės srityje.

Siekdamos įgyvendinti šį tikslą šalys susitarė siekti integruoti turimą infrastruktūrą ir kitus resursus bendriems uždaviniams spręsti, įskaitant tarptautinių bendradarbiavimo programų ir gerųjų praktikų mainų programų vykdymą, prioritetinių sričių identifikavimą, uždavinių moksliniams tyrimams ir eksperimentinei plėtrai nustatymą, mokslinių straipsnių rengimą ir tyrimų viešinimą.

Pasak Lietuvos kibernetinių nusikaltimų kompetencijų ir tyrimų centro direktorės Egidijos Veršinskienės, šis susitarimas labai svarbus, kadangi atveria galimybes aktyviai ir tikslingai bendradarbiauti su Lietuvos ir kitų šalių kompetentingomis institucijomis nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu, ruošti ir vykdyti nacionalines bei tarptautines bendradarbiavimo programas ir išnaudoti Lietuvos mokslinį potencialą informacijos integruotos analizės srityje kompetencijų kūrimui.  

Rašyti komentarą

  Vardas  
  Komentaras  
  Saugos kodas Keisti  
  Čia nieko neveskite  
    Siųsti  

Naujausi komentarai

Komentarų kolkas nėra