LT EN
Schuman Associates (SA)

Schuman Associates (SA)

Schuman Associates (SA), Belgija – tai nepriklausoma konsultacinė įmonė, turinti daugiau 25 metų patirtį dirbant su Europos Sąjungos (ES) finansavimu ir orientuota į viešąjį sektorių. SA būstinė įsikūrusi Briuselyje, Belgija, visai šalia Europos Komisijos, Ministrų Tarybos ir netoli Europos Parlamento. SA turi savo filialus ar atstovus visoje ES, o taip pat partnerius Afrikoje, Azijoje ir JAV.

SA teikia paslaugas labai plačiam klientų ratui – nuo vyriausybių, valstybinių institucijų ir didelių tarptautinių korporacijų iki prekybos asociacijų ir nevyriausybinių organizacijų. Paslaugos skirtos visiems pagrindiniams sektoriams, įskaitant IT ir saugumą, energetiką, aplinkosaugą, prekybą, mokslinius tyrimus, finansinių paslaugų sektorių, telekomunikacijas, švietimą ir sveikatos apsaugą.

SA vadovaujasi aukščiausiais profesiniais standartais, siekia kuo didesnio siūlomų paslaugų integralumo ir atitikties klientų poreikiams, glaudžiai bendradarbiauja su Europos institucijomis. SA visuomet siekia suteikti paslaugas, viršijančias klientų lūkesčius ir kuo didesnės investicijų grąžos. SA yra registravusi ES Skaidrumo registre, yra Europos reikalų bendruomenės profesionalai.

Glaudus bendradarbiavimas su Europos institucijomis padeda geriau suprasti šių institucijų programų prioritetus ir lūkesčius, taip padedant klientams sėkmingiau dalyvauti ES programose ir siekti finansavimo iš ES programų, skirtų kibernetinių nusikaltimų tyrimų ir kibernetinės analizės srityse pagal įvairias temas.

 

Daugiau http://www.schumanassociates.com/