LT EN

Renginiai

Pirmosios tarptautinės kibernetinio saugumo ir kibernetinio terorizmo ateities scenarijų  dirbtuvės 2015

Pirmosios tarptautinės ateities kibernetinio saugumo ir kibernetinio terorizmo scenarijų dirbtuvės (First International Workshop on Future Scenarios for CyberCrime and CyberTerrorism, FCCT 2015) skirtos prognozuoti  būsimus kibernetinius nusikaltimus ir taip įgalinti vyriausybes, verslą ir piliečius pasiruošti galimoms grėsmėms bei iššūkiams. Pirmasis žingsnis,  kuriant strateginius planus kibernetinių nusikaltimų ir saugumo tyrimams, yra scenarijų, kaip keisis visuomenė, verslo praktikos ir produktų gamyba, rengimas. Ateities scenarijų modeliavimas padės identifikuoti pagrindines varomąsias jėgas ir aplinkybes, kurios formuos būsimus nusikaltimus kibernetinėje erdvėje. Ši konferencija – tarptautinis forumas mokslininkams ir praktikams iš akademinių,  pramonės ir vyriausybės sluoksnių,  besidomintiems ateities kibernetinių nusikaltimų ir terorizmo tendencijomis.

http://www.ares-conference.eu/conference/ares-eu-symposium/fcct-2015/

Data: 2015 08 24-28
Trukmė: 4 dienos
Vieta: Paul Sabatier universitetas, Tulūza, Prancūzija


ISSE 2015

Vienintelė nepriklausoma, tarpdisciplininė Europos konferencija, vykstanti nuo 1999 metų, suteikia galimybę dalintis realiais pavyzdžiais iš saugumo pasaulio bei mokytis iš pripažintų savo sričių profesionalų. Konferencijos turinys labai informatyvus – joje bus  pristatyti naujausi pasiekimai informacijos saugos srityje, ypač kreipiant dėmesį į Europos sąjungos direktyvas ir reglamentus, rinkos naujoves ir gerąją praktiką. Konferencijos struktūra ir temos skirtos technikos ekspertams, diegiantiems saugumo sprendimus, teisininkams, užtikrinantiems teisinę saugumo politiką, valstybės tarnautojams, atsakingiems už sistemų ir  infrastruktūrų apsaugą.

http://www.isse.eu.com/

Data: 2015 11 10 - 11
Trukmė: 2 dienos
Vieta: Hotel Palace, Berlynas, Vokietija


 


7-toji tarptautinė skaitmeninės teismo kompiuterijos ir kibernetinių nusikaltimų konferencija (7th International Conference on Digital Forensics & Cyber Crime)

Internetas sukūrė sąlygas nusikaltimams, suteikdamas santykinį anonimiškumą. Komunikacijų sudėtingumas ir tinklų infrastruktūra itin apsunkina kibernetinių nusikaltimų tyrimus. Nusikalstamų veiklų užuominos lieka paslėptos dideliuose duomenų kiekiuose, kuriuos reikia kruopščiai išanalizuoti, norint atrasti nusikaltimo faktą ir surinkti įkalčius, dėl to skaitmeninės teismo kompiuterijos ir kibernetinių nusikaltimų tyrimų sritis, apimanti teisę, informatiką, finansus, telekomunikaciją bei duomenų analizę, tapo itin svarbi tiek teisėsaugos institucijoms, tiek nacionaliniam saugumui. Šioje konferencijoje susitiks įvairių sričių praktikai ir teoretikai, todėl skatinamas keitimasis verslo ir mokslo idėjomis. Šiemet ypatingas dėmesys bus skirtas vadinamajam „giliajam internetui“ – jo naudojimui ir tyrimui bei kriptopinigų tyrimo technikoms.

http://d-forensics.org/2015/show/home

Data: 2015 10 6 - 8
Trukmė: 2 dienos
Vieta: Seulas, Pietų Korėja